by

Czym różnią się kursy bhp online od tradycyjnych

W dobie rozwoju technologicznego pracownicy jak i pracodawcy zaczynają poszukiwać możliwości podnoszenia kwalifikacji, szkoleń, kursów, które nie wymagają dużo przygotowań, a przynoszą wymierne efekty. Dlatego też większość przedsiębiorców oferujących szkolenia wychodzi z inicjatywą szkoleń online, wśród takich szkoleń znajdziemy również kursy bhp online i to im poświęcimy dziś uwagę.

kursy bhp online (2)

Kursy tradycyjne to te, które pracodawca organizuje dla swojego zespołu pracowników mogą to być kursy w miejscu pracy, które wymagają przygotowania miejsca, dopasowania grafiku, zamówienia odpowiednich specjalistów, przygotowanie zespołu aby był w danym terminie dyspozycyjny oraz ewentualnych zastępstw w pracy na czas kursu.

Kurs online wymaga wyboru odpowiedniej usługi oferowanej przez firmy świadczące kursy bhp online, zorganizowanie odpowiedniego sprzętu dzięki, któremu będzie można przystąpić do szkolenia (taki sprzęt dostępny jest obecnie praktycznie w każdym biurze jak i każdym domu), pracownicy przystępujący do kursu bhp online mogą dowolnie wybrać termin jego realizacji zgodny z ich dyspozycyjnością.

Główne różnice:

  • Kurs bhp online nie wymaga bezpośredniego kontaktu ze szkoleniowcem
  • Do kursu bhp online można przystąpić w dowolnym terminie (często jest opcja podziału kursu na partie)
  • Kurs bhp online nie wymaga przygotowywania miejsca realizacji kursu

Kursy bhp online stworzone są z myślą o pracownikach i pracodawcach, którzy dbają o swoje kwalifikacje jednocześnie mając na głownie wiele innych obowiązków.

 

Control BHP

Al. Kasztanowa 18-20 Wrocław