by

Odwiedź hotel w Sudetach. Poradnik prezentowy

Urlop w hotelu w Sudetach jako znakomity prezent na każdą okazję dla wędrowca i dla miłośnika morza?

U mnie zadziałało!

Od zawsze byłam miłośniczką wyjazdów spędzanych nad morzem. Szczególnie tym polskim. Tamtejszy klimat  najbardziej mi odpowiadał. Rzecz jasna wciąż to lubię, bo dla mnie najlepsza forma odpoczynku to  leżenie na piasku, wsłuchiwanie się w szum fal, wędrówki brzegiem i oczekiwanie na kolejny z zachodów słońca. Jednak kilka miesięcy temu otrzymałam w rocznicowym prezencie kupon na pobyt w hotelu w  Sudetach. Chciałam go wykorzystać, bo wiedziałam, że darczyńca chciał sprawić mi radość, jednak nie byłam przekonana. Jako że hotel był  blisko miejsca mojego zamieszkania i w ofercie miał obsługę spa, postanowiliśmy pojechać.

Nigdy nie bawiłam się tak niesamowicie!

Dużym plusem była bardzo kompetentna kadra, a zapewnione nam atrakcje nie pozwoliły nudzić się nawet przez chwilę. Jednak to co zachwyciło mnie nadzwyczajnie   to piękno Sudetów… Bezwzględnie musicie odwiedzić to miejsce jeśli nigdy nie byliście na tych terenach.

hotel sudety

 Atrakcji w hotelu też nie zabrakło

W sudeckim hotelu skorzystaliśmy z usług:

  • Masażystów
  • Kosmetologów
  • A nawet specjalistów medycyny estetycznej

Najbardziej doceniam jednak coś innego…

Co jest w tym wszystkim najlepsze? Przede wszystkim to, że odpoczęliśmy, a według mnie to najistotniejsze przy takich wyjazdach. Wszystko dzięki temu, ze niczym nie musieliśmy się martwić, bo Sudety i ich okolice są przepiękne i mają mnóstwo atrakcji, z których można skorzystać. Sam hotel, w którym byliśmy także  był idealny.

Polecam więc raz na jakiś czas się przełamać, bo można  odkryć wspaniałe opcje spędzania czasu!

http://www.villaalina.pl/hotel_sudety

Villa Alina Medical&SPA
ul. Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój
74 866 70 90
rezerwacje@willaalina.pl