by

Jak wyczyścić żaluzje fasadowe z Wrocławia

Żaluzje fasadowe z Wrocławia to skuteczna ochrona naszych wnętrz od niekorzystnych czynników atmosferycznych montowane na zewnątrz okien. Ze względu na to, że żaluzje fasadowe z Wrocławia montowane są od zewnętrznej strony okien cały rok narażone są na zabrudzenia, dlatego warto zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi dbania o żaluzje fasadowe by jak najdłużej mogły nam służyć

żaluzje fasadowe wrocław 2

Wyczyścić żaluzje fasadowe z Wrocławia możemy samodzielnie bez zatrudniania specjalnej ekipy wystarczy, że samodzielnie sprawdzisz najważniejsze elementy konstrukcji żaluzji fasadowych z Wrocławia. Do najważniejszych elementów, które trzeba skontrolować należy przede wszystkim kontrola lameli czy nie są zabrudzone, czy są ułożone odpowiednio do siebie, kontrola mechanizmu obracającego żaluzje fasadowe z Wrocławia, w przypadku sterowania za pomocą standardowego sznurka wystarczy sprawdzić czy nie jest on naderwany, zabrudzony, zawilgocony i czy bez problemu obraca lameli, w przypadku kiedy żaluzjami sterujemy automatycznie kontrolujemy funkcje pilota oraz silnik sterujący.

Żaluzje fasadowe z Wrocławia przez to, że umieszczone są na zewnątrz często ulegają zabrudzeniom, a kurz pozostający między lamelami żaluzji może je trwale uszkodzić poprzez zarysowania, dlatego dobrze co jakiś czas odkurzyć żaluzje żeby ograniczyć zwijanie żaluzji fasadowych z Wrocławia razem z pozostałym na nich kurzu co rysuje powierzchnie.

Żaluzje fasadowe z Wrocławia dobrze podczas czyszczenia przetrzeć szmatką, kiedy poza kurzem na lamelach są inne zabrudzenia np. plamy można użyć wody z płynem, który nie będzie inwazyjny dla żaluzji np. płyn do mycia naczyń nie powinien przysporzyć problemów.

Żaluzje fasadowe z Wrocławia to skuteczna metoda osłony naszych wnętrz przed nadmiernym słońcem oraz wysoką temperaturą zwłaszcza podczas tak upalnych dni jak te okresie lata, dlatego warto o nie zadbać aby cieszyć się ich skutecznością wiele sezonów.

ASAP Systemy osłonowe

ul. Międzyleska 2-4

Wrocław